קצת עלינו

נתיב אישי הינה חברת בוטיק בתחום ההשמה והד-הנטינג עם נסיון של מעל 25 שנים בתחום. אנו מתמחים בגיוס ממוקד במגוון תחומים, כגון: בכירים, פיננסים, פיתוח עסקי ושיווק.

אנחנו עובדים אחרת, עם דגש על איכות ולא על כמות. הבנה מעמיקה של דרישות המשרה והכרות עם לקוחותינו, מייעלת את התהליך גם למועמדים וגם למעסיקים. אנו מקפידים על מתן הזדמנות שווה לכולם ללא הבדל מין, דת, לאום, אמונה ודעה.

אנו מלווים את המעסיק והמועמד לאורך כל התהליך. מסייעים לתאם ראיונות ומבחנים, עוזרים למועמדים ולמעסיקים שמתלבטים ומייעצים בשלב ההסכם.

ולא פחות חשוב, שומרים על דיסקרטיות לאורך כל התהליך.

חברת נתיב אישי הוקמה ע"י ליאת חי-בלטמן, בעלת ניסיון של יותר מעשרים שנים בייעוץ למנהלים ובעלי חברות המחפשים להעצים ולקדם את ארגונם באמצעות גיוס כח אדם איכותי ובמקביל יעוץ למועמדים המחפשים מקום עבודה שבו כישוריהם יבואו לידי ביטוי מיטבי, כך שגם העובד וגם המעביד יוכלו להפיק את המקסימום מהחיבור בינהם. ליאת בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הריוט-וואט

בין תפקידיה הקודמים ניהול החטיבה להשמת אקדמאים של אוניברסיטת תל-אביב מקבוצת ג'וב טוב וניהול משאבי אנוש בחברת ייעוץ אנליטי

נתיב אישי פעילה בעיקר במגזרי הפיננסים והתעשייה. על-פי דרישה, חברתנו נותנת מענה פרטני בתחומים אחרים. ברשות החברה מאגר של אלפי מועמדים ופעילותה מתבססת על ניסיון רב במיון, גיוס והשמה בתחומים אלו.

נתיב אישי משתמשת בשיטות מיון מתקדמות ומגוונות לאיתור מועמדים מתאימים, כגון: יצירת רשת חברתית פנימית, חיפוש ממוקד תחום ופרופיל באמצעות תוכנת ניהול מורכבת וראינות מעמיקים למעומדים. הפרסום נעשה במגוון רחב של מדיות: בפורמים שונים, פרסום באוניברסיטאות ומוסדות אקדמאיים, והפצה בעת הצורך בדיוור ישיר לעובדים ומנהלים רלוונטים.

הגשת מועמדות כללית